Jo du, Nesse lelle, vi får väl se om hon hinner se tråden på AP innan den blir bortplockad. Fattar inte att det ska va så oerhört hemskt att nämna andra forum! Så sent som igår ringde jag upp en kund som ville köpa ett bord vi redan hade sålt, för att ge henne telefonnummer till ett gäng andra butiker. Jag tror inte riktigt på fenomenet att försöka inbilla folk att man är ensam och allsmäktig i det man sysslar med 
Fair Play, renhårigt och öppet, bjussa på sej själv är the only way... så även för mej gentemot andra i min omgivning som har en bra attityd. Illvilja å snikenhet möter jag bara 1ggr i en person... det finns så många andra att umgås med som är "värda namnet". Är ju fostrad att stå med rak rygg och se folket jag möter i ögonen... å det tar inte så lång stund innan erfarenheten säger vilket/vilken som står inför en.
Nä du Wanja nog många gånger har jag mött hin håle i livet för att lätt urskilja rötägg från ballarna av stål *ler*. Närå en mjukiskille ä jag nog i vinröda myskläder ändå *haha* men de "blåa ögonen" tenderar att bli grå som håret med åren.
Mvh Nesse lelle
Ps. Den som rött hår på hakan bär, visar att han släkt med räven är

å rävar bakom öronen bara kryllar det av *ler*